Košík:je prázdný
cena:0.00,- Kč
 Anketa
 Podporované platby
Bankovní převodMasterCard
Visapaysec
QR code
Bezbolestné domácí bělení zubů, originál bělící pásky Crest Whitestrips Supreme Professional (42 pásku)

Revoluční bělící pásky bez kompromisů

Zuby vydrží bílé víc než jeden rok (Pasta  Crest 3D  bělící pasta tomu určitě pomůže)

Pásky Crest Whitestrips Supreme Professional jsou absolutně nejefektivnější a nejúčinnější  bělící pásky značky Crest. Tyto pásky nelze běžně zakoupit v obchodech či drogériích v USA, a samozřejmě ani nikde jinde na světě.

Pásky Supreme je možno koupit jen v zubních ambulancích v USA . Pásky jsou určeny na domácí bělení zubů a zaručují profesionální vybělení zubů na úrovni laserového bělení.


 


 

  • bělící pásky Crest Supreme Professional jsou až o 80 % lepší než běžné bělící pásky na zuby a dokonce až o 43 % účinnější než pásky  Crest 3D White Professional Effects, které jsou nejsilnějšími pásky série Crest 3D White.

Použití bělících pásků Crest Supereme Professional


:

- 1 x denně na půl hodiny po dobu 21 dní

- balení obsahuje 42 pásků = 21 pásků na horní zuby a 21 pásků na dolní zuby = 21 aplikací

Pásky Crest využívají stejných látek, kterých používají zubaři při ambulantním bělení zubů. Vybělení zubů těmito bělícími pásky je stejné jako vybělení zubů laserem za 10 tisíc korun u zubaře. Pásky Crest jsou klinicky testovány a nepoškozují zubní sklovinu. Jejich používání nepředstavuje absolutně žádné riziko.Bělení se navíc děje jednoduše třeba u televize a nebo kdekoliv jinde v pohodlí domova.

Značka Crest je v USA  absolutní jedničkou v oblasti bělení zubů. a má mnoho ocenění v USA které jsou udělované přestižnímy časopisy a také je doporučována Americkou zubní asociací a tím samožrejmě také mnohými dentisty a stomatology.

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)