Košík:je prázdný
cena:0.00,- Kč
 Anketa
 Podporované platby
Bankovní převodMasterCard
Visapaysec
QR code
Bezbolestné Domácí bělení zubů, originál bělící pásky Crest 3D White 1 hour Express

Nejnovější inovace od značky Crest. S bělícími pásky Crest 3D White 1-hour Express docílíte zářivě bílého úsměvu už po 1 hod. bělení!
Balení obsahuje čtyři balíčky pásků (v každém balíčku je jeden pásek na horní a jeden pásek na dolní zuby). Pásek se aplikuje jen jednou na 1 hodinu. Po jeho sejmutí můžete s vybělenými zuby do společnosti.

Zuby vydrží bílé tři měsíce a po jejich uplynutí použijete další pásek z tohoto balení. Dohromady tak máte k dispozici xčtvero bělení zubů za bezkonkureční cenu! Záruku bílých zubů tak máte minimálně na celý jeden rok při správné péči o zuby i déle
 

Použití bělících pásků

:

- jednou za 3 měsíce na 1 hodinu - balení obsahuje 4 balíčky pásků (v každém balíčku pásek na horní a pásek na spodní zuby) - dohromady 4 aplikace  to znamená že vám baliček vydrží na 1 rok


Vybělení zubů těmito bělícími pásky je stejné jako vybělení zubů laserem za 10 tisíc korun u zubaře. Pásky Crest jsou klinicky testovány a nepoškozují zubní sklovinu. Jejich používání nepředstavuje absolutně žádné riziko. Bělení se navíc děje jednoduše třeba u televize a nebo kdekoliv jinde v pohodlí domova.

Značka Crest je v USA  absolutní jedničkou v oblasti bělení zubů. a má mnoho ocenění v USA které jsou udělované přestižnímy časopisy a také je doporučována Americkou zubní asociací a tím samožrejmě také mnohými dentisty a stomatology.

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)