Košík:je prázdný
cena:0.00,- Kč
 Anketa
 Podporované platby
Bankovní převodMasterCard
Visapaysec
QR code
Bezbolestné Domácí bělení zubů, originál bělící pásky Crest 3D White Classic Vivid


Bělící pásky Crest 3D White Vivid,  nejsou opatřeny Advanced Seal technologií. Vybělení je viditelné, stupeň bělení "1" a je na nejnižší úrovni výrobků série 3D White. 

Pásky Vivid jsou určeny pro začátečníky v bělení zubů. Vybělí především žluté zuby. U relativně bílých zubů bude bělící efekt nižší. Tento druh pásků je vyroben tak, aby bylo možno použít více balení opakovaně.


 

Použití:

- 1 x denně na 1 hodinu po dobu 12 dní

- balení obsahuje 24 pásků = 12 pásků na horní zuby a 12 pásků na dolní zuby = 12 aplikací



Pásky Crest využívají stejných látek, kterých používají zubaři při ambulantním bělení zubů. Vybělení zubů těmito bělícími pásky je stejné jako vybělení zubů laserem za 10 tisíc korun u zubaře. Pásky Crest jsou klinicky testovány a nepoškozují zubní sklovinu. Jejich používánínepředstavuje absolutně žádné riziko. Bělení se navíc děje jednoduše třeba u televize a nebo kdekoliv jinde v pohodlí domova.

Značka Crest je v USA  absolutní jedničkou v oblasti bělení zubů. a má mnoho ocenění v USA které jsou udělované přestižnímy časopisy a také je doporučována Americkou zubní asociací a tím samožrejmě také mnohými dentisty a stomatology.

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)