Košík:je prázdný
cena:0.00,- Kč
zobrazit1 2 3  
 Nejprodávanější
 Anketa
 Podporované platby
Bankovní převodMasterCard
Visapaysec

Bělení zubů doma - bylo to někdy snadnější?
Bělení zubů doma - jak jednoduché!Zářivý úsměv nic nepřebije - to víme všichni. Určitě jste chtěli mnohokrát oslnit své okolí sympatickým úsměvem ale pak jste si to na poslední chvíli rozmysleli - koho by oslnila nažloutlá sklovina že?

Naštěstí dnes existuje řešení, které nevyžaduje drahé procedury v kosmetických ordinacích, nýbrž postačí využít dostupných pomocníků jako jsou bělící zubní pastygely či pásky na zuby. Předním výrobcem těchto produktů je americká společnost Crest a my se ji pojďme podívat na zoubek ;-)

Než si začnete zuby bělit je se třeba držet určitých zásad: 
  • bělení by mělo probíhat jen u zdravých zubů
  • nedoporučujeme bělit umělé zuby či s plombou, korunkou
  • používat jakýkoliv kosmetický prostředek, i kdyby se mělo jednat jen o bělící pastu, je nežádoucí v případě zánětu dásní
Nejčastější zárkoky, které provádějí specializované kliniky jsou očištění zubů peroxidem či bělení zubů pomocí laseru. Laserové ošetření ale vyjde v průměru na částky nad 3000,- Kč za jedno sezení, a to jistě uznáte, že se nejedná zrovna o levnou záležitost. Vybělení je samozřejmě velmi kvalitní, ale sáhnout budete muset kvůli tomu hluboko do peněženky. Ne každý si však takové zákroky může dovolit nejen finančně, ale i časově. 

Crest nenabízí jen pouhé vybělení
        


Proto příchází Crest se svou řadou bělících prostředků, které zubní sklovinu nejen vyčistí, ale pomůže i odstranit zubní povlak a zamezí tvorbě zubního kazu. Novinkou jsou bělící pásky, jenž zastupují moderní metodu pro jednodnoduché domácí bělení zubů s technologií FlexFit, díky niž se pásky přizpůsobí v podstatě jakémukoliv tvaru zubů. No Slip Grip technologie zase udrží pásky pevně tak, že můžete bez obav jíst či pít aniž byste riskovali, že se zubů sloupnou. 

Absolutní klasikou jsou pasty na bělení zubů, které byly vyhlášeny 
jako nejlepší prostředek ústní hygieny v anketě 2011 TotalBeauty.com Awards.

Alternativou za pastu či pásky je takové kompromisní řešení - běící gely. Ty 
spojují účinek zubní pasty a ústní vody, jsou tedy ideálním kompromisem pro ty, kdo hledá komplexní řešení péče o zuby

Aktuální novinky ze světa bělení zubů najdete také na našem Facebooku